797-266-444

biuro@zygmuntowska.com

Piotrkowska 61A, 26-300 Opoczno

REFERENCJE

Poniżej przeczytasz referencje od naszych zadowolonych klientów.

Agnieszka K

Polecam biuro, ponieważ pomogło mi dość szybko sprzedać działkę budowlaną. Dodatkowo dzięki cennym poradom udało sie sprzedać jaw w w bardzo dobrej cenie. Serdecznie dziękuję za pomoc

Marcin E

Mimo początkowych obaw co do współpracy postanowiłem kupić mieszkanie przy pomocy Pani Małgorzaty, nie żałuję swojej decyzji ponieważ wszystko miałem dopięte na ostatni guzik i w ciągu miesiąca sfinalizowaliśmy transakcję. Gorąco polecam!

Katarzyna Ł

Miałam okazję współpracować z Zygmuntowska Nieruchomości i jestem bardziej niż zadowolona. Udało się w szybkim czasie sprzedać mieszkanie, a za całość kontaktu, prezentacji i wszelkich spraw formalnych odpowiadało biuro, dzięki czemu zyskałam sporo czasu i miałam pewność że wszystko przebiega profesjonalnie. Do czasu podpisania umowy nie musiałam zajmować się nieruchomością bo całą prace wykonało dla mnie biuro Zygmuntowska!

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?