797-266-444

biuro@zygmuntowska.com

Piotrkowska 61A, 26-300 Opoczno

O FIRMIE

Kilka słów o naszym biurze nieruchomości

O firmie

Nazywam się Małgorzata Zygmuntowska prowadzę biuro pośrednictwa nieruchomości mieszczące się w Opocznie przy ulicy Piotrkowskiej 61a. Lokalizacja i wygląd naszego biura, sposób przyjmowania i prezentacji ofert wyznaczają nowe standardy na rynku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Profesjonalizm, rzetelność i uczciwość, tak krótko można opisać Naszą pracę.
Naszym celem jest kompleksowe wsparcie zakupu i sprzedaży nieruchomości jak również najmu.
Dzięki zdobytemu doświadczeniu posiadamy wiedzę na temat potrzeb i oczekiwań klientów oraz aktualnej sytuacji rynkowej. Niewątpliwie wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta jak również do nieruchomości. Dzięki temu zakres naszych usług jest otwarty i niczym nieograniczony. Proponujemy nasze wsparcie w rozwiązywaniu problemów stanu prawnego nieruchomości, pomoc w przygotowaniu postępowań spadkowych i wszelkich innych skomplikowanych i trudnych dla Państwa sprawach.

Zygmuntowska  Obrót Nieruchomości to firma, która zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami mieszkalnymi, takimi jak domy i mieszkania, a także działki budowlane, jak również pośrednictwem w obrocie nieruchomościami dla firm, takimi jak  pojedyncze lokale, hale sprzedaży oraz obiekty handlowe. Działamy na terenie Opoczna i sąsiadujących gmin. Zapraszamy klientów z tego regionu do odwiedzania naszego biura obrotu nieruchomościami. Odwiedźcie nas i zobaczcie, co możemy dla Was zrobić.

 

Dla nas nieruchomość „z bagażem” nie stanowi problemu, a każda zgłoszona oferta to indywidualne działanie marketingowe pozwalające zaprezentować nieruchomość z jej najlepszej strony. Ponadto jesteśmy pierwszym i jedynym biurem nieruchomości w Opocznie, które robi ukłon w stronę klienta!
Nawiązaliśmy współpracę z wieloma partnerami handlowymi  którzy dla naszych klientów przygotowali specjalne oferty

Zakup  nieruchomości z nami stanie się łatwiejszy!

Posiadamy ubezpieczenie w ramach polisy OC.

Posiadając licencję zarządcy nieruchomości i pośrednika nieruchomości jesteśmy zrzeszeni w Stowarzyszeniu Profesjonalistów Rynku Nieruchomości  Polski Centralnej.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?