797-266-444

biuro@zygmuntowska.com

Opoczno - ul. Piotrkowska 61

O FIRMIE

Kilka słów o naszym biurze nieruchomości

O firmie

ZYGMUNTOWSKA Obrót Nieruchomości jest firmą zajmującą się kompleksową obsługą nieruchomości.
Cieszymy się, że trafiliście Państwo na naszą stronę internetową. Dołożymy wszelkich starań by zadania nam powierzone zostały wykonane sprawnie i skutecznie.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertami w formie elektronicznej ale przede wszystkim zapraszamy do odwiedzenia naszego biura nieruchomości mieszczącego się w samym centrum Opoczna.
W miłej atmosferze, przy filiżance kawy wspólnie poszukamy najlepszych rozwiązań.
Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Jako biuro nieruchomości dojrzewamy razem z błyskawicznie rozwijającym się rynkiem nieruchomości i wiemy, że fachowej wiedzy zawsze musi towarzyszyć zaangażowanie. Mogą Państwo liczyć na nas i nasz profesjonalizm.
Jeśli szukają Państwo określonego typu nieruchomości z pewnością docenią Państwo szeroki wachlarz propozycji, które będziemy w stanie przedstawić.

ZYGMUNTOWSKA Obrót Nieruchomości to firma która zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami mieszkalnymi, takimi jak domy i mieszkania, a także działki budowlane, jak również pośrednictwem w obrocie nieruchomościami dla firm, takimi jak  pojedyncze lokale, hale sprzedaży oraz obiekty handlowe. Działamy na terenie Opoczna i sąsiadujących gmin. Zapraszamy klientów z tego regionu do odwiedzania naszego biura obrotu nieruchomościami. Odwiedźcie nas i zobaczcie, co możemy dla Was zrobić.
Jeśli cenią sobie Państwo swój czas i chcą Państwo zaoszczędzić sobie stresu podczas poszukiwania osoby zainteresowanej ofertą sprzedaży lub wynajmu nieruchomości  należących do Państwa, a dodatkowo pragniecie Państwo dokonać korzystnej dla Państwa transakcji, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem nieruchomości. Jako profesjonaliści w dziedzinie obrotu nieruchomościami załatwimy wszystkie niezbędne formalności i będziemy pośredniczyć między Państwem a potencjalnymi zainteresowanymi. Zachęcamy do kontaktu. Udzielimy szczegółowych informacji na temat warunków pośrednictwa w obrocie nieruchomości, ustalimy korzystne dla Państwa warunki sprzedaży oraz pomożemy uzyskać duże zainteresowanie ofertą poprzez umieszczenie jej w portalach z nami współpracującymi. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania nie pozostawiając wątpliwości.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?