797-266-444

biuro@zygmuntowska.com

Piotrkowska 61A, 26-300 Opoczno

SPRZEDAM DZIAŁKĘ W OSSIE W GMINIE BIAŁACZÓW

100000 zł

Na wyłączność

9447 m2

Małgorzata Zygmuntowska

DORADCA NIERUCHOMOŚCI

Zadzwoń

797-266-444

OPIS NIERUCHOMOŚCI

*** Biuro Nieruchomości ZYGMUNTOWSKA Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę  rolną z możliwością zabudowy ***

Nie zdążyłeś z zakupem działki nad wodą ? Mamy dobrą wiadomość!

Ossa to wieś leżąca w gminie Białaczów, należy do województwa łódzkiego, powiatu opoczyńskiego. Wieś położona nad rzeką Wąglanką i zalewem. Pięknie położony obok dużego kompleksu leśnego jest miejscem rekreacji okolicznej ludności, a także turystów. Niedaleko od zalewu umiejscowiona jest stanica harcerska. Możliwa jest tam organizacja dużych imprez plenerowych przez osoby prywatne. W okolicach zbiornika istnieje wiele gospodarstw agroturystycznych min. w Ossie.  Do Centrum Piotrkowa Trybunalskiego  jest 45 km, do Centrum Opoczno – 15 km.

Polecamy Państwu bardzo ładną działkę o powierzchni 9447m2  położoną w Ossie. Szerokość frontu to ok 50m. Działka posiada numer 23, i można ją zlokalizować na geoportalu, poniżej IP działki 100701_2.0014.23

Działka płaska w kształcie trapezu,  zlokalizowana jest nad rzeką Wąglanką, co dodaje uroku
i potencjału rekreacyjnego. Dla tej działki istnieje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Według tego planu, działka jest przeznaczona głównie pod rolnictwo, z obszarem ochrony krajobrazu kulturowego oraz terenami obniżeń dolinnych. Obecnie na działce można wybudować zabudowę zagrodową na powierzchni 1500 m², ale według uchwalonego Studium Gminy Białaczów z 2021 roku, w przypadku nowego planu zagospodarowania, obszar ten może zostać zwiększony do 2500 m² i obejmować zabudowę jednorodzinną, siedliskową oraz zagrodową.

Działka otoczona jest przez drzewa, lasy oraz rzekę, co tworzy piękne i naturalne otoczenie. Możliwość wkomponowania przyszłej nieruchomości w otaczającą przyrodę jest atrakcyjną cechą.

W odległości około 50 metrów od działki znajdują się inne zabudowania mieszkalne, głównie siedliskowe, co może wpłynąć korzystnie na poczucie społeczności oraz dostępność usług. Opisana działka to obszar o znacznych możliwościach, zarówno pod względem zabudowy, jak i wykorzystania w celach rekreacyjnych. Jej położenie nad rzeką i otoczenie przyrodnicze dodają jej atrakcyjności, a ewentualne zmiany w planie zagospodarowania mogą zwiększyć jej potencjał pod zabudowę jednorodzinną, siedliskową i zagrodową.

 

Media: woda pod drugiej stronie drogi od działki ok.24m,  brak gazu i kanalizacji. Prąd- ok.44m. Sieć telekomunikacyjna w drodze.

W pobliżu: zabudowa siedliskowa

Cena  100.000ZŁ.

Nie czekaj i zadzwoń już dziś aby umówić się na prezentację działki w Ossie

Tel. 797-266-444

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE

ZAPRASZAMY!

W celu uzyskania więcej informacji zapraszam do mojego biura nieruchomości ZYGMUNTOWSKA Obrót Nieruchomości przy ulicy Piotrkowskiej 61a w Opocznie

 

 

NOTA PRAWNA

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

SZCZEGÓŁY NIERUCHOMOŚCI

Symbol oferty: ZON-GS-78

Powierzchnia: 9447m2

GALERIA ZDJĘĆ

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?