797-266-444

biuro@zygmuntowska.com

Piotrkowska 61A, 26-300 Opoczno

Działka nad rzeką Drzewiczką w Odrzywole

129000 zł

Na wyłączność

3100 m2

|      Oferta ze zdjęciem

Małgorzata Zygmuntowska

DORADCA NIERUCHOMOŚCI

Zadzwoń

797-266-444

OPIS NIERUCHOMOŚCI

*** Biuro Nieruchomości ZYGMUNTOWSKA Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę  nad rzeką   ***

Gmina Odrzywół jest to gmina wiejska położona w województwie mazowieckim
w  północno-zachodniej części powiatu przysuskiego. Odrzywół to wieś położona nad rzeką Drzewiczką. W Odrzywole krzyżują się droga wojewódzka nr 728 Grójec-Końskie oraz droga krajowa nr 48 Tomaszów Mazowiecki – Kock.

Przedmiotowa nieruchomość położona jest w południowo wschodniej części Odrzywołu,
w strefie o niskiej intensywności zabudowy, towarzyszącymi czasem budynkami o funkcji niemieszkalnej oraz budynkami gospodarczymi.  Dojazd do nieruchomości z  drogi nr 48, ulicą Praga, która jest cicha ulicą prowadząca tylko do zabudowań.  Działka ta w  planie miejscowym położona w obrębie geodezyjnym Odrzywół leży na  obszarze chronionego krajobrazu rzeki Pilicy i Drzewiczki. Gmina nie podjęła uchwały w sprawie ustanowienia specjalnej strefy rewitalizacji.

Działka ma powierzchnię 3100 m2 stanowi grunty zadrzewione i zakrzewione  oraz lasy.  Na działce znajduje się budynek nie mieszkalny w stanie surowym.

 

Od drogi gminnej dz. nr 1699 dzieli ją działka 1893/4- jest to działka Wspólnoty Odrzywolskiej. Działka  1896/3  nie ma bezpośredniego dostępu do drogi.

Działka idealna pod elektrownie wodną.

 

Szukasz działki w fajnym miejscu z pięknym widokiem na ciekawą panoramę ? Ta działka może być Twoja! Działka z linią brzegową rzeki.

Działka delikatnie pochylona, kształt wielokąt. Działka przy linii brzegowej rzeki Drzewiczki.  Dojazd do działki przez Działkę Wspólnoty Odrzywolskiej.

Do sklepu spożywczego 700m, urząd gminy 1000m,szkoła podstawowa 900m, przychodnia 1000m

Cicha i spokojna okolica….to główny atut tej nieruchomości.

 

Chcesz odpocząć od miasta i codziennej bieganiny. Ta działka jest dla Ciebie.

W pobliżu: zabudowa siedliskowa, jednorodzinna

 

Cena  129.000zł.

 

Nie czekaj i zadzwoń już dziś aby umówić się na prezentację działki w Odrzywole

Tel. 797-266-444

 

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE

ZAPRASZAMY!

W celu uzyskania więcej informacji zapraszam do mojego biura nieruchomości ZYGMUNTOWSKA Obrót Nieruchomości przy ulicy Piotrkowskiej 61a w Opocznie

 

 

NOTA PRAWNA

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

SZCZEGÓŁY NIERUCHOMOŚCI

Symbol oferty: ZON-GS-153

Powierzchnia: 3100m2

GALERIA ZDJĘĆ

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?