797-266-444

biuro@zygmuntowska.com

Piotrkowska 61A, 26-300 Opoczno

Dom w stanie surowym plus 2,5ha ziemi rolnej

600000 zł

Na wyłączność

ILOŚĆ POKOI: 7     |

144.4 m2

|      Oferta ze zdjęciem

Małgorzata Zygmuntowska

DORADCA NIERUCHOMOŚCI

Zadzwoń

797-266-444

OPIS NIERUCHOMOŚCI

***Biuro Nieruchomości ZYGMUNTOWSKA Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować  2,51ha ziemi plus dom w stanie surowym  ***

 

Dom na wsi stanowi surowy otwarty budynek o powierzchni zabudowy 144,40 m2 i powierzchni użytkowej 198,25 m2. Znajduje się na obszernej działce o powierzchni 2,51 hektara. Do działki jest dojazd drogą asfaltową, działka ma  szerokości 35 metrów. Dodatkowo, na terenie posiadłości znajdują się budynki gospodarcze o łącznej powierzchni zabudowy 280 m2. Wejście do domu prowadzi przez przestronne podwórko, które można pięknie zagospodarować.

Dom jest w stanie surowym otwartym, brak okien. Dach odeskowany i opapowany. Na działce znajduje się także budynki gospodarcze o łącznej powierzchni zabudowy 280 m2. Obok tych budynków znajduje się dodatkowy pokój oraz miejsce przystosowane na łazienkę. co daje możliwość wygodnego korzystania z udogodnień bez konieczności wchodzenia do głównego budynku mieszkalnego. Przybudówka ma zrobioną instalację elektryczną, wstawione okna w 2009 roku oraz piec kaflowy.  Budynki gospodarcze to miejsce na 6 garaży które można wykorzystać na różne cele. Budynki gospodarcze są pokryte blachą trapezową, co jest trwałym i praktycznym rozwiązaniem, zapewniającym ochronę przed warunkami atmosferycznymi.

Ogólnie rzecz biorąc, opisany dom na wsi wydaje się łączyć tradycyjny charakter z praktycznymi udogodnieniami, które mogą być przydatne na co dzień. Dzięki dużej działce i rolniczym terenom wokół, mieszkańcy mogą cieszyć się spokojem i bliskością natury.

 

Działka daje wiele możliwości aranżacji i wykorzystania nie tylko pod działalność rolną.

 

Działka jest zróżnicowana pod względem przeznaczenia. Część to działka budowlana o powierzchni 0,18 hektara, a pozostałe obszary to działki rolnicze o różnych kategoriach (RIIIb, RIVa, RIVb, RV, RVI). Działki rolne są nadal uprawiane, co może świadczyć o utrzymaniu tradycji rolniczych na tym

Działka składa się z następujących klas ziemi:

  • BR- -0,18ha
  • R IIIB–0,38ha
  • RIVa – 0,93ha
  • RIVb -0,12ha
  • RV-0,68ha
  • RVI -0,22ha

 

Jeśli nie jesteś rolnikiem , a chcesz nabyć tą działkę. Zadzwoń pomożemy Ci ją zakupić.

W celu uzyskania więcej informacji zapraszam do mojego biura nieruchomości ZYGMUNTOWSKA Obrót Nieruchomości przy ulicy Piotrkowska 61a w Opocznie

 

Nie czekaj i zadzwoń już dziś aby umówić się na prezentację nieruchomości

 

Cena: 600tyś.

Tel 797-266-444

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE
Serdecznie zapraszam do prezentacji nieruchomości w dogodnym dla Państwa terminie.

NOTA PRAWNA

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

SZCZEGÓŁY NIERUCHOMOŚCI

Symbol oferty: ZON-DS-173

Powierzchnia: 144.4m2

Ilość pokoi: 7

Typ domu: jednorodzinny

GALERIA ZDJĘĆ

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?