797-266-444

biuro@zygmuntowska.com

Piotrkowska 61A, 26-300 Opoczno

DZIAŁKA POD BUDOWĘ W PETRYKOZACH

156000 zł

Na wyłączność

7800 m2

|      Oferta ze zdjęciem

Małgorzata Zygmuntowska

DORADCA NIERUCHOMOŚCI

Zadzwoń

797-266-444

OPIS NIERUCHOMOŚCI

*** Biuro Nieruchomości ZYGMUNTOWSKA Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę  pod zabudowę  ***

NOWA CENA !!! PRZYJDŹ I ZOBACZ DZIAŁKĘ NA KTÓREJ MOŻESZ POBUDOWAC SWÓJ DOM I ZAŁOŻYĆ WŁASNE SIEDLISKO

Szukasz działki w fajnym miejscu z pięknym widokiem na ciekawą panoramę ? Ta działka może być Twoja!

Petrykozy   to wieś leżąca w gminie Białaczów , w południowej części powiatu opoczyńskiego, w województwie łódzkim. Obecnie w Petrykozach znajdują się trzy placówki handlowe, tartak, szkoła podstawowa, Ochotnicza Straż Pożarna, ośrodek zdrowia i parafia rzymskokatolicka pod wezwaniem św. Doroty. We wsi znajduje się przystanek kolejowy do Centrum Końskich  jest 15 km, do Centrum Opoczna – 12 km.

 

Polecamy Państwu bardzo ładną działkę o powierzchni 7800m2  położoną w Petrykozach Działka posiada numer 252 , i można ją zlokalizować na geoportalu, poniżej IP działki 100701_2.0006.252

Działka płaska w kształcie litery L. Szerokość frontu to ok 24m, co pozwala na szeroki wybór projektów domu. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej asfaltowej.

Dla osób niezmotoryzowanych są możliwości korzystania z transportu publicznego takiego jak PKP i PKS.

Prezentowana działka położona jest w otoczeniu lasów. Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Działka znajduje się w terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zagrodowej jak również w granicach obszaru chronionego krajobrazu.  Przyszłą nieruchomość można wkomponować w otaczającą przyrodę.  Plan miejscowy ustala realizacje nowej zabudowy o maksymalnej wysokości do dwóch kondygnacji w tym poddasze użytkowe, budynki gospodarcze do wysokości jednej kondygnacji , nachylenie połaci dachowej maks. 450 o równym kącie nachylenia, a także jednolita kolorystyka pokrycia dachów dla obiektów kubaturowych na wydzielonej działce , ogrodzenie o maks. wysokości 1,8m. Miejscowy Plan zabezpiecza przyszłych właścicieli przed niechcianymi i uciążliwymi inwestycjami.

Działka posiada IV i V klasę ziemi. Na działce znajduje się niska roślinność i samosiejki, które można usunąć wedle potrzeby.

Media: woda miejska, kanalizacja miejska , prąd- w drodze- 10m od działki

W pobliżu: zabudowa siedliskowa, jednorodzinna

 

Cena  156tyś.

 

Nie czekaj i zadzwoń już dziś aby umówić się na prezentację działki w Petrykozach

Tel. 797-266-444

 

OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE

ZAPRASZAMY!

W celu uzyskania więcej informacji zapraszam do mojego biura nieruchomości ZYGMUNTOWSKA Obrót Nieruchomości przy ulicy Piotrkowskiej 61a w Opocznie

 

 

 

 

 

 

NOTA PRAWNA

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

SZCZEGÓŁY NIERUCHOMOŚCI

Symbol oferty: ZON-GS-83

Powierzchnia: 7800m2

GALERIA ZDJĘĆ

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?