797-266-444

biuro@zygmuntowska.com

Piotrkowska 61A, 26-300 Opoczno

Budynek Magazynowo-Handlowy z piękną działką

1639000 zł

Na wyłączność

783 m2

|      Oferta ze zdjęciem

Małgorzata Zygmuntowska

DORADCA NIERUCHOMOŚCI

Zadzwoń

797-266-444

OPIS NIERUCHOMOŚCI

***Biuro Nieruchomości ZYGMUNTOWSKA Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować lokal i hale magazynową   z dużą działką do zagospodarowania ***

Lokal magazynowo-biurowy ! Masz pomysł na biznes a nie posiadasz lokalu? Mamy dla Ciebie lokal w dobrej lokalizacji przy zjeździe z drogi krajowej 713.

Masz fundusze…nie trzymaj na koncie…zainwestuj w nieruchomość, gdzie dzięki wynajmowi będziesz miał dodatkowy dochód.

Nieruchomość jest zabudowana budynkami magazynowo-handlowymi składająca się:

-stalowej hali magazynowej –o długości 44m, szerokości 12,36m. Całkowita powierzchnia użytkowa hali to 538m2. Wysokość hali mieści się od 4,5m-7,5m. Hala stalowa jednoprzestrzenna z dachem dwuspadowym, w bocznej ścianie posiadająca trzy bramy segmentowe. Dodatkowo  dla ruchu pieszego jest dwoje drzwi wejściowych. Oświetlenie światłem dziennym zapewniają pasy świetlne w pokryciu dachu w kierunku podłużnym wzdłuż kalenicy.

-budynek  biurowo-handlowy  na który składają się łazienki dla pracowników, szatnia z kącikiem jadalnym, biuro obsługi klientów, wc dla klienta, 2 pomieszczenia biurowe,  pomieszczenia magazynowe, korytarze- wszystko o łącznej powierzchni 245m2. Budynek pobudowany z bloczka gazobetonowego i ocieplony styropianem.

Nieruchomość jest usytuowana  w Opocznie przy ulicy Piotrkowskiej 197b, przy zjeździe z drogi krajowej 713. Nieruchomość posiada przyłącze elektryczne oraz wodno-kanalizacyjne. Przed budynkami znajduje się utwardzony plac. Cały teren ogrodzony i oświetlony. Na tą chwile w budynkach jest prowadzona działalność  handlowo-dystrybucyjna płytek ceramicznych i towarów spożywczych. Oczywiście możliwości adaptacyjne lokalu są różne, w zależności od preferencji właściciela. Lokal posiada założoną księgę wieczystą, na nieruchomości nie ma żadnych zadłużeń.

 

Powierzchnia działek na którym znajduje się nieruchomość to 5159m2, kształt wielokąt zbliżony do prostokąta. Nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej.  Cena nieruchomości to 1690.000 netto.

 

NIE CZEKAJ I ZGŁOŚ SIĘ DO NASZEGO BIURA ABY UMÓWIĆ SIĘ NA PREZENTACJĘ

TEL. 797-266-444

 

UWAGA ! KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW OBSŁUGI NASZEGO BIURA !
OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !

Cena 1.639.000 netto 

 ZAPRASZAMY!

W celu uzyskania więcej informacji zapraszam do mojego biura nieruchomości ZYGMUNTOWSKA Obrót Nieruchomości przy ulicy Piotrkowskiej 61a w Opocznie

 

NOTA PRAWNA

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

SZCZEGÓŁY NIERUCHOMOŚCI

Symbol oferty: ZON-BS-133

Powierzchnia: 783m2

GALERIA ZDJĘĆ

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?